Linde E45HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E45HL-01/600
Kayıt yılı
2021
Kullanım saati
3.678 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
4F16EFCA
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
4.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
6.010 mm
Serbest kaldırmalı
1.500 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 0 mm
Kalan ön lastikler / şasi
80 - 100%
Mevcut arka lastikler
80 - 100%