Linde E45HL-01/600
Marka / model
Linde E45HL-01/600
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
4.767 h
Mascus ID
6FCBC348
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
4.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.670 mm
Serbest kaldırmalı
1.500 mm
Sürücü yüksekliği
2.400 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2400 mm
Kalan ön lastikler / şasi
40 - 60%
Mevcut arka lastikler
40 - 60%