Linde E45HL/600-388
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E45HL/600-388
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
7.155 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
16309BFB
AYRINTILAR
Stok no.
24418
Kaldırma kapasitesi
4.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.675 mm
Serbest kaldırmalı
1.510 mm
Sürücü yüksekliği
2.360 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
8.003 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2800 x 1450 x 2360 mm