Linde E50HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E50HL-01/600
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
2.474 h
Durum
Yenilenmiş
Makinenin yeri
Vantaa, Uusimaa
Ülke
Finlandiya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
0B273977
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Üretici seri no.
H2X388V01603
Tekerlek sayısı
4
Servis geçmişi
Evet
Önceki sahiplerin sayısı
1
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.615 mm
Serbest kaldırmalı
1.460 mm
Sürücü yüksekliği
2.460 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Ek yük koruması
Lastik Çeşidi
Yastık
Motor gücü
25 kW (34,0 hp)
Motor üreticisi
JULI
Akü markası
Litium ion Linde
Akü voltajı
90 V
Akü kapasitesi
402 Ah
Akümülatör yıl/ay
2019
Şarj edici üreticisi
Litium ion Linde
Şarj voltajı
90 V
Şarj akımı
110 A
Taşıma Ağırlığı
6.500 kilogram
Kalan ön lastikler / şasi
80
Mevcut arka lastikler
100
Ön tekerlek boyutu
28x12,5-15
Arka lastiklerin boyutu
23x9-10
Production country
Almanya
Certificates
CE
Ataşmanlar
1200 - PEDALS - 005 : Two pedal system.
5100 - HYDRAULIC LEVER SYSTEM - 010 : Individual levers.
1400 - BATTERY CARRIER - 035 : 90V / Li-ION (402/737/1316 Ah).
1401 - BATTERY CARRIER - 010 : Batt.-door 180° f.batt.-change.
8313 - BATTERY - 6560 : Li-ION 90V 402Ah 36,2kWh 7.1.
8613 - CHARGERS - 025 : Li-ION 90V ready 110A 9KW + 005 : CEE connector 5-pole.
3400 - TRIPLEX MAST 1516 - 430 : 4615 / 2460 / 1460 mm/5,0t.600.
3500 - FORK CARRIAGE - 410 : FC 1350 mm / 8 Ro. / 5,0t.600.
4100 - OVERHEAD GUARD - 010 : Height 2360 mm "VIEW".
Non marking tyres.
Aksesuarlar
Akü şarj edici
Li-ION 90V ready 110A 9KW Charger