Linde E50HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E50HL-01/600
Kayıt yılı
2022
Kullanım saati
11.674 h
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
Mascus ID
41BC15FD
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
414
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.100 mm
Sürücü yüksekliği
2.880 mm
Kaldırma direği
Tekli
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2880 mm