Linde E50HL/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E50HL/600
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
13.145 h
Makinenin yeri
Varde
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
59AC261A
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
ET1876
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.560 mm
Serbest kaldırmalı
1.810 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.400 mm
Kabin
Açık kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
AC vekselstrøm
Akü voltajı
80 V
Akü kapasitesi
930 Ah
Şarj edici üreticisi
80V standard