Linde E50HL/600
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E50HL/600
Kayıt yılı
2022
Kullanım saati
5.315 h
Durum
New/unused
Makinenin yeri
LEEUWARDEN
Ülke
Hollanda
Mascus ID
D6122806
5.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.570 mm
Serbest kaldırmalı
1.960 mm
Sürücü yüksekliği
2.860 mm
Kaldırma direği
Tripleks / serbest kaldırıcı
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Akü voltajı
80 V