Linde E80-01/900
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
3.376 h
Makinenin yeri
Klundert
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
3048214F
AYRINTILAR
Stok no.
108588
Tekerlek sayısı
4
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Kaldırma yüksekliği
4.050 mm
Sürücü yüksekliği
3.370 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Şanzıman
Automatic
Akü voltajı
80 V
Taşıma Ağırlığı
15.989 kilogram
Ataşmanlar
Diğer bilgiler
ID NUMBER: 108588 AIR CONDITIONING MACHINE: Forklift BRAND: Linde MODEL: E80-01/900 SERIAL NUMBER: 0209 YEAR OF CONSTRUCTION: 2020 ENGINE: Electric OPERATING HOURS: 3376 TRANSMISSION: Automatic LIFT CAPACITY: 8000kg MAST: 2 stages LIFTING HEIGHT: 4050mm THE HEIGHT OF THE LOWERED MAST: 3370mm LENGTH OF THE FORKS: 2400mm ATTACHMENTS: Side shift and fork positioner TIRES TYPE: Solid, good = More information = Year of manufacture: 2020 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Price: On request Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information