Linde E80-01/900
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E80-01/900
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
1.679 h
Makinenin yeri
BUNNIK
Ülke
Hollanda
Mascus ID
55B99176
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
35638
Tekerlek sayısı
6
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.050 mm
Sürücü yüksekliği
3.370 mm
Akü voltajı
80 V