Linde E80-01/900
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E80-01/900
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
1.054 h
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
7F1C549A
AYRINTILAR
Stok no.
14085
Servis geçmişi
Evet
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.400 mm
Sürücü yüksekliği
2.880 mm
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Kabin
Kapalı kabin
Akü markası
8HPzS1240
Akü voltajı
80 V