Manitou ME 435-80V-S3
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Manitou ME 435-80V-S3
Kayıt yılı
2017
Ülke
Almanya
Mascus ID
A59DA49C
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
Tekerlek sayısı
4
Son ekspertiz
2019
Kaldırma kapasitesi
3.500 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.500 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Sürücü yüksekliği
2.700 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal taşıyıcı
Yan kaydırmalı
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Ek yük koruması
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor gücü
18,5 kW (25,2 hp)
Akü voltajı
80 V
Akü kapasitesi
700 Ah
Şarj voltajı
80 V
Taşıma Ağırlığı
5.900 kilogram
Certificates
CE
Diğer bilgiler
Technische Daten
- Baujahr: 2017
- Traglast: 3500 kg
- Lastschwerpunkt 500 mm