Still RX60-50/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Still RX60-50/600
Kayıt yılı
2014
Kullanım saati
11.093 h
Durum
Remanufactured
Makinenin yeri
72622 Nürtingen
Ülke
Almanya
Mascus ID
1886E521
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
516990E00081
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.780 mm
Serbest kaldırmalı
1.480 mm
Sürücü yüksekliği
2.500 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
2.400 mm