Toyota 8FBMKT25
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Toyota 8FBMKT25
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
2.100 h
Makinenin yeri
Norrköping
Ülke
Isveç
Mascus ID
8E488A4A
AYRINTILAR
Stok no.
14034
Tekerlek sayısı
4
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
5.500 mm
Serbest kaldırmalı
1.700 mm
Sürücü yüksekliği
2.500 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı ve açılma
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Yastık
Akü voltajı
80 V
Akü kapasitesi
620 Ah
Şarj voltajı
80 V