Toyota 8FBMKT25
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Toyota 8FBMKT25
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
1.906 h
Durum
Yenilenmiş
Ülke
Norveç
Mascus ID
A474B590
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
8FBMKT25-14343
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.500 mm
Serbest kaldırmalı
1.870 mm
Sürücü yüksekliği
2.500 mm
Kaldırma direği
Tripleks / serbest kaldırıcı
Çatal taşıyıcı
Yan kaydırmalı
Çatal uzunluğu
1.200 mm