Yale ERC050VGN36TE085
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Yale ERC050VGN36TE085
Kayıt yılı
2016
Kullanım saati
1.410 h
Makinenin yeri
WEST SENECA, New York
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
AFC16841
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
A968N14490P
Diğer bilgiler
2016 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 194.9 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.