Yale ERP30 ALFV2395
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Yale ERP30 ALFV2395
Kayıt yılı
2001
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
E31D3545
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
3.000 kilogram
Serbest kaldırmalı
1.750 mm
Sürücü yüksekliği
2.390 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Ek yük koruması
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Şanzıman
Elektro Hand
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
3.317 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2500 x 1190 x 2390 mm