Linde H20T-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
LPG'li forkliftler
Marka / model
Linde H20T-01/600
Kayıt yılı
2022
Kullanım saati
949 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
99B4A3E4
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
2.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.060 mm
Serbest kaldırmalı
1.500 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Gas
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 0 mm
Kalan ön lastikler / şasi
80 - 100%
Mevcut arka lastikler
80 - 100%