Baumann [DISCOUNT-SALE] DX50/12/45
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Sideloader - dört yönlü forkliftler
Marka / model
Kayıt yılı
2005
Kullanım saati
11.335 h
Durum
Remanufactured
Makinenin yeri
34-120 Andrychów
Ülke
Polonya
Mascus ID
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Güç tipi
Dizel
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.650 mm
Serbest kaldırmalı
750 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Çatal uzunluğu
1.200 mm