Baumann GX60/14/45ST
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Sideloader - dört yönlü forkliftler
Marka / model
Baumann GX60/14/45ST
Kayıt yılı
2010
Kullanım saati
12.352 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
115EA693
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Dizel
6.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
700 mm
Kaldırma yüksekliği
4.400 mm
Serbest kaldırmalı
550 mm
Sürücü yüksekliği
3.150 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
1.400 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Motor
Diesel - Perkins
Taşıma Ağırlığı
10.300 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4950 x 2220 x 3150 mm
Ataşmanlar
Heizung, Vollkabine,
Diğer bilgiler
Plattform hohe: 950 mm