Baumann HX50/14/63TR - NEUGERÄT !!! - sofort verfügbar !!!
Ürün grubu
Sideloader - dört yönlü forkliftler
Marka / model
Kayıt yılı
2023
Ülke
Avusturya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
D1A653BC
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
HLX
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
700 mm
Kaldırma yüksekliği
6.300 mm
Serbest kaldırmalı
2.070 mm
Sürücü yüksekliği
2.950 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.400 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Şanzıman
Hydrostat
Motor
Diesel - 4-Zyl. Hatz-Diesel
Motor gücü
53,7 kW (73 hp)
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2950 mm
Ataşmanlar
Diğer bilgiler
höhenverstellbare Gabel +/- 100 mm
welift gmbh
Telefunkenstrasse 19 4840 Vöcklabruck Oberösterreich Avusturya