Bulmor DQN50/12/40
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Sideloader - dört yönlü forkliftler
Marka / model
Bulmor DQN50/12/40
Kayıt yılı
2016
Kullanım saati
5.683 h
Makinenin yeri
Friedberg-Derching
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
5DD1557A
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Dizel
Stok no.
ANL1069450
Üretici seri no.
ANL1069450
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.000 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Sürücü yüksekliği
2.870 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Diğer bilgiler
- Fahrzeug: ohne Zusatzhydraulik
- Gabelträger
- Vollkabine mit Schiebetüren
- Heizung & Klima
- Partikelfilter integriert
- 5 x LED Arbeitsscheinwerfer vorne
- 2 x LED Rückfahrscheinwerfer hinten
- Beleuchtungsanlage mit Stand- und Fahrlicht, Bremslichter und Blinker
- Blitzleuchte
- Warnton bei Rückwärtsfahrt
- Spot hinten: BlueSpot
- Tischbreite: 1200 mm