Jungheinrich EJC 110 G115-57-250ZZ Li-Ion
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
1.386 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
1C3F6B83
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
I9334
Kaldırma kapasitesi
1.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
2.500 mm
Serbest kaldırmalı
1.200 mm
Sürücü yüksekliği
1.700 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 1,kW
Taşıma Ağırlığı
713 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1800 x 800 x 1700 mm