Jungheinrich EJC 112 115-250ZT Li-Ion
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
2.032 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
A1805C5C
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Z1891
Kaldırma kapasitesi
1.200 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
2.500 mm
Sürücü yüksekliği
1.710 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 1,0kW
Taşıma Ağırlığı
772 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1850 x 800 x 1710 mm