Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Kayıt yılı
2012
Kullanım saati
2.328 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
9364F1A8
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Z1721
Kaldırma kapasitesi
1.400 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.600 mm
Serbest kaldırmalı
1.650 mm
Sürücü yüksekliği
2.005 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 1,6kW
Taşıma Ağırlığı
1.251 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2000 x 800 x 2000 mm