Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Marka / model
Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Kayıt yılı
2012
Kullanım saati
5.442 h
Mascus ID
A3B92168
Stok no.
S9380
Kaldırma kapasitesi
1.400 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.600 mm
Serbest kaldırmalı
1.600 mm
Sürücü yüksekliği
2.005 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Motor
Electric - Elektro 1,6kW
Taşıma Ağırlığı
1.248 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2000 x 800 x 2000 mm