Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Kayıt yılı
2007
Kullanım saati
3.371 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
FA005317
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
E0420
Kaldırma kapasitesi
1.400 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.690 mm
Serbest kaldırmalı
1.630 mm
Sürücü yüksekliği
2.050 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 1,6kW
Taşıma Ağırlığı
1.300 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2050 x 800 x 2050 mm