Jungheinrich EJC 216 115-420DZ
Marka / model
Jungheinrich EJC 216 115-420DZ
Kayıt yılı
2011
Kullanım saati
4.777 h
Mascus ID
5FEFDDF2
Stok no.
T0186
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.200 mm
Serbest kaldırmalı
1.370 mm
Sürücü yüksekliği
1.900 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Motor
Electric - Elektro 1,6kW
Taşıma Ağırlığı
1.330 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2100 x 800 x 1900 mm