Linde L12AC/1171-01
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde L12AC/1171-01
Kayıt yılı
2023
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
1.200 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.270 mm
Sürücü yüksekliği
1.940 mm
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Motor
el, 3,0 kW AC