Linde L12AC/1171
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde L12AC/1171
Kayıt yılı
2021
Kullanım saati
153 h
Makinenin yeri
Rae vald
Ülke
Estonya
Mascus ID
DCA5295A
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
WB21EE072
Üretici seri no.
W41171Y00076
Kaldırma kapasitesi
1.200 kilogram
Kaldırma yüksekliği
2.924 mm
Sürücü yüksekliği
1.865 mm
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Akü voltajı
24 V
Akü kapasitesi
375 Ah
Şarj voltajı
24 V
Aksesuarlar
Akü şarj edici
Diğer bilgiler
Mast tilt forward 1 degrees / rear 6 degrees
Soft landing forks
Fork carriage width 1000 mm