Linde L12AP/133-00
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde L12AP/133-00
Kayıt yılı
2014
Makinenin yeri
Spøttrup, Midtjylland
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
C73DF3E4
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
1.200 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.820 mm
Sürücü yüksekliği
2.360 mm
Çatal uzunluğu
1.200 mm