Linde L12AP/133-00
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde L12AP/133-00
Kayıt yılı
2014
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
ED1D8C90
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
1.200 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.820 mm
Sürücü yüksekliği
2.360 mm
Çatal uzunluğu
1.200 mm