Linde T16/1152-02
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde T16/1152-02
Kayıt yılı
2020
Makinenin yeri
Spøttrup, Midtjylland
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
DFC1D393
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Kaldırma yüksekliği
210 mm
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Motor
el, 1,2 kW AC