Linde T16L/1152-02
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde T16L/1152-02
Kayıt yılı
2021
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
3B025CB2
AYRINTILAR
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
800 kilogram
Kaldırma yüksekliği
950 mm
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Motor
el, 1,2 kW AC