Linde T16L/1152-02
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde T16L/1152-02
Kayıt yılı
2022
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
BE904528
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Kaldırma yüksekliği
680 mm
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Motor
el, 1,2 kW AC