Linde T16P/1151
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde T16P/1151
Kayıt yılı
2019
Makinenin yeri
Spøttrup, Midtjylland
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
239EF5C0
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Kaldırma yüksekliği
210 mm
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Motor
el, 1,2kW AC