Linde T20AP/1153-02
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde T20AP/1153-02
Kayıt yılı
2022
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
55132D53
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
2.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
210 mm
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Motor
el, 2,3 kW AC