Linde T20SP/1156-00
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde T20SP/1156-00
Kayıt yılı
2024
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
A066032E
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
2.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
210 mm
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Motor
el, 3,0 kW AC