Linde TL16/1152
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Linde TL16/1152
Kayıt yılı
2011
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
FE2C0EED
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
800 kilogram
Kaldırma yüksekliği
800 mm
Sürücü yüksekliği
1.290 mm
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Motor
el, 1,2 kW AC