Pramac GX12/29EVO, ny ledstaplare, "smygande" höj & sänk
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
Kayıt yılı
2021
Durum
New/unused
Makinenin yeri
Borås, Västra Götalands län
Ülke
Isveç
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
EC384783
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
20316
Önceki sahiplerin sayısı
Üretici seri no.
HLI0829726
Kaldırma kapasitesi
1.200 kilogram
Kaldırma yüksekliği
2.900 mm
Sürücü yüksekliği
1.985 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Garanti
12 månader
Akü voltajı
24 V
Akümülatör yıl/ay
Şarj voltajı
24 V