UniCarriers PS125TV269
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Yaya kumandali istif makinasi
Marka / model
UniCarriers PS125TV269
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
1.188 h
Makinenin yeri
LONDERZEEL
Ülke
Belçika
Mascus ID
327755AD
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Üretici seri no.
PS230681
Kaldırma kapasitesi
1.250 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
2.690 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Çatal uzunluğu
1.150 mm