Konecranes SL16-900B
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Konecranes SL16-900B
Kayıt yılı
2006
Makinenin yeri
Apeldoorn
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
Mascus ID
3A6C5259
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
KH10019
Kaldırma kapasitesi
16.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.520 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Motor üreticisi
Deutz
Taşıma Ağırlığı
21.400 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
7800 x 2520 x 3380 mm
Ataşmanlar
EN: 3rd hydr. circuit, 4th Hydr. circuit, Side shift
NL: 3e Hydr. circuit, 4e Hydr. circuit, Side shift
FR: 3ème hydr. circuit, 4e circuit hydr., Déplacement latéral
DE: 3. Hydr. Schaltkreis, 4. Hydr. Kreis, Seitenverschiebung
Diğer bilgiler
Drivetrain
Internship / Tier: Stage IIIA / Tier IV interim
General
Country of production: Sweden
Forks 2400 mm, Hydraulic fork positioner and side shift, Front tires 90%, Rear tires NEW,