Still RX70-80/900
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Still RX70-80/900
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
11.573 h
Durum
Remanufactured
Makinenin yeri
72622 Nürtingen
Ülke
Almanya
Mascus ID
77ED7D88
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
517344J00032
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.050 mm
Kaldırma direği
Diğer
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
2.860 mm