Komatsu FG25T-11E
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
LPG'li forkliftler
Marka / model
Komatsu FG25T-11E
Kayıt yılı
1994
Kullanım saati
2.996 h
Makinenin yeri
96349 Steinwiesen-Neufang
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
6FC4B317
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
4.000 mm
Serbest kaldırmalı
140 mm
Sürücü yüksekliği
2.500 mm
Kaldırma direği
Diğer
Çatal uzunluğu
1.200 mm