Cummins con rod bearing 0.25mm 4089804

KDV hariç fiyat
11 EUR
BASIC INFORMATION
Ürün grubuMotorlar
Marka / modelCummins con rod bearing 0.25mm 4089804
Kayıt yılı2017
Extra optionsNew/unused
Makinenin yeriShandong
Ülke
Çin
Mascus IDAA39FE7A
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
KDV hariç fiyat11 EUR
KDV
KDV dahil fiyat-
AYRINTILAR
Genel durum (1-5)5
Part ID4089804
Önceki sahiplerin sayısı0
Motor gücü158 kW (215 bg)
Servis geçmişiEvet
Taşıma Ağırlığı1 kg
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)200 x 100 x 50
mm
RPM2000
Silindirler6 silindir
Production countryÇin
Diğer bilgilerMore Cummins spare parts:
MAIN BEARING , 0.20 SIZE / 0.50 MM (SET) DCC 394591900
CONN.ROD BEARING -(0.20) 0.50 MM-SET DCC408980500
CONN,ROD ,BUSHING -BR DCC494413700
SET UPPER ENG.GASKET KIT DCC402527100
SET LOWER ENG.GASKET KIT DCC380055800
SEAL RING C391247300
OIL SEAL C396856300
COVER GASKET C393935300
COVER REAR C393338400
REAR COVER REPL,3968563 C4943504
MAIN BEARING SET , 0,10Size(0.25MM) DCC394591900
CONN.ROD BEARING SET,0.10SIZE(0.25MM) DCC408980400

Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd

+86 ...SHOW
Please mention MASCUS when you contact the seller
Send e-mail

Contact Person

  • JENNY DONG

    Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd
    • +86 ...SHOW
      Please mention MASCUS when you contact the seller
    • +86 ...SHOW
      Please mention MASCUS when you contact the seller
    • Mesajlaşma bilginiz:
    • Skype: jenn...SHOW
      Please mention MASCUS when you contact the seller
    • No.99 Xinhai street, Weifang, Çin

Şirket

WEIFANG FEIYANG MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

İlgili markalar

Markaİlan sayısı
Mercedes-Benz9338
Volvo5831
Renault3974
International3166
DAF3005
Mascus Türkiye'de Cummins con rod bearing 0.25mm 4089804 motorlar ilanları bulabilirsiniz. Cummins con rod bearing 0.25mm 4089804 fiyatı 11 €dır, 2017 modeldir. Shandong Çin adresinde bulunmaktadır. Mascus.com.tr'de Cummins con rod bearing 0.25mm 4089804 ve diğer markalardan motorlar ilanları bulabilirsiniz. Ayrıntılar - Genel durum (1-5): 5, Part ID: 4089804, Önceki sahiplerin sayısı: 0, Motor gücü: 158 kW (215 bg), Servis geçmişi: Evet, Taşıma Ağırlığı: 1 kg, Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik): 200 x 100 x 50 mm, RPM: 2000 , Silindirler: 6 silindir, Production country: Çin