Scag SFC-21-7CV
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Arkasından yürünen çim biçme makineleri
Marka / model
Scag SFC-21-7CV
Kayıt yılı
2026
Kullanım saati
11 h
Makinenin yeri
St. Augustine, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
4E058540
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
S37006152M
Üretici seri no.
SW2402564M
Motor gücü
5,15 kW (7 hp)
Diğer bilgiler
Call today! 904-770-7559 to get mowing season started. New self-propelled 21" walk behind Kohler powered mower. This is a commercial unit for all of your residential customers that don't want the tire marks in their yards or on the side walk.
Width: 21 in
Call today! 904-770-7559
21" Self Propelled Mowing Cut