Scag SFC21-5CV
Kayıt yılı
2025
Kullanım saati
1 h
Makinenin yeri
Jacksonville, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
FD5BD5DB
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
SCSFC21052025
Motor gücü
3,68 kW (5 hp)
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398 Scag SFC21-5CV Features: • 1.5" - 4.5" height of cut • Bag, Mulch, or side discharge • 3-speed transmission • 4.25mph ground speed • 1-year commercial or 3-year/500 hours non commercial warranty • Delivery Available CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398 *PRICE IS SUBJECT TO CHANGE DUE TO AVAILABILITY AND MONTHLY PROMOTIONS. CONTACT ME TO ENSURE PRICING. TERRITORY RESTRICTIONS MAY APPLY.* Width: 21 in