Scag SWZT36H-14FS
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Arkasından yürünen çim biçme makineleri
Marka / model
Scag SWZT36H-14FS
Kayıt yılı
2025
Kullanım saati
1 h
Makinenin yeri
Jacksonville, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
86C5B0D1
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
SCSWZT36H052025
Motor gücü
10,3 kW (14 hp)
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag SWZT36-14
Features:
• Hydro Drive
• 36" Cutting Width
• 5.5gal Fuel Tank
• Up to 7mph
• Delivery Available
Width: 36 in