Scag SVRII36A-19FX
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Mobil çim biçme makineleri
Marka / model
Scag SVRII36A-19FX
Kayıt yılı
2025
Kullanım saati
1 h
Makinenin yeri
Jacksonville, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
D59EDB09
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
SCSVRII36A19FX1
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN
Scag 36" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 19HP Kawasaki Gas Engine
• 36" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• 0% Financing and Delivery Available
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 36 in