Scag SVRII52V-26FTEFI
Marka / model
Scag SVRII52V-26FTEFI
Mascus ID
AB34B09C
Üretici seri no.
SCSVRII52V-26FTEFI
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN
Scag 52" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 26HP Kawasaki Gas Engine
• 52" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• Extended Warranties Available
• 0% Financing and Delivery Available
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 52 in