Scag SVRII61V-37BVEFI
Marka / model
Scag SVRII61V-37BVEFI
Mascus ID
BB3C713C
Üretici seri no.
SCSVRII61V37BVEFI
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag 61" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 37HP Briggs Vanguard EFI Gas Engine
• 61" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 61 in